Üsküdar Masaj | Üsküdar Özel Masaj Hizmeti Veren Masöz ve Masör

 

 

Üsküdar masaj özel masaj hizmeti veren masöz ve masör


Üsküdar masaj, özel masaj hizmeti veren masöz ve masörlerin sık ziyaret ettiği ilçelerden biridir, evde masaj hizmeti sunan masör ve masözler tarafından pek tercih edilmediğinden, ayrıca üsküdar masaj hizmeti sunan otel spa merkezlerinin ve masaj salonlarının pek fazla olmaması nedeniyle evinize hizmet veren terapistlerin talep edildiği ilçedir.

Binlerce yıllık geçmişe sahip olan masaj bizim kültürümüze yeni girmiş olmasına karşın, Türk hamamı adını almış ünlü hamamlarımızda natır veya tellak adıyla anılan meslek mensupları bir nevi masaj hizmeti vermektedirler.

Kese köpük masajının atası olan hamam keyfi, günümüzde spa merkezlerine kaymıştır. Günümüzde lüks olarak görülse dahi masaj vücut için önemli bir ihtiyaçtır, insan bir iki kere yaptırdığında vücut bu keyifli aktiviteye hemen alışmakta, vücuttaki kaslar masajın verdiği rahatlığa alışıp, kan dolaşımının artması sonucunda vücutta biriken toksin maddelerin atılması vücut sağlığı açısından çok önemlidir.

Gerekli şartların oluştuğu ve uzman terapist tarafından yapıldığında gerçekten büyük faydası olan masaj tedavi amaçlı kullanılabildiği gibi, rahatlamak amacıyla relaks masajlar da yaptırılmaktadır, ülkemizde uygulanan masajların başlıcaları klasik masaj, derin doku masajı, nuru masajı, tantra masajı, thai masajı, aromaterapi masajı, medikal masaj, sporcu masajı olarak bilinmektedir.

Günümüzde masaj yaptırmanın etik kuralları oluştuğundan, üsküdar masaj terapistleri ile çalıştığınızda etik kurallara uymak önemlidir. İstanbul masaj fiyatları açısından ortalama fiyatlar ile hizmet alabileceğiniz üsküdar ilçesinin dışında, istanbul anadolu yakası içinde yer alan kadıköy, maltepe, kartal, pendik, tuzla, sultanbeyli, sancaktepe, çekmeköy, şile, beykoz, ataşehir ilçelerinden de bölgenize uygun bulduğunuz terapistleri davet edebilirsiniz.

Sağlığınız için yaptırmak zorunda kalmadan sadece keyif almanız ve rahatlamanız için yaptıracağınız bol masajlı ve keyifli günler dilerim.