Ücretsiz Masör Masöz Özel Ders Öğretmeni Temizlik İlanları

 

 

Ücretsiz masör masöz özel ders öğretmeni temizlik ilanları


Bağımsız olarak çalışan masör, masöz, özel ders veren öğretmenler, bağımsız olarak ev ve ofis temizliği yapan kişilerin arandığında bulunmasını sağlamak için oluşturmaya çalıştığım internet sitesinde içerik olarak yayınlanmak üzere ücretsiz olarak sitemizde yer almaya davet ediyoruz.

Masör, masöz, özel ders öğretmeni veya gündelik temizlik hizmeti ihtiyacı duyanların bulundukları bölgeye en yakın hizmet erbabına kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmaya çalıştığım internet sitesinde yer alarak ücret veya komisyon ödemeden yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

Masör veya masöz iş ilanları, öğretmen iş ilanları, temizlik iş ilanları aramak yerine bağımsız olarak çalışıp kendi kendinizin patronu olarak arayan müşteriler içinden seçim yapar hale gelebilirsiniz.

Ücretsiz masöz ilanları, özel ders veren öğretmen veya temizlik hizmeti veren arkadaşların, yaptığı işler, hizmet ettikleri bölgeler, yaptıkları iş ve becerileri hakkında yazacakları özgün bir yazı ve sitede yer almasını istedikleri fotoğraf ile e.murat66@windowslive.com mail adresine bilgi verdikleri taktirde süratle sitedeki ilgili bölüme eklenecektir.

Genel olarak ilgili konular ile ilgili birçok internet sitesi olmasına karşın, ücretsiz kısım sadece kullanıcıları veya ilan verenleri etkilediğinden, kullanıcılar açısından ücretsiz olan sitelerde ilan verenlerden ücret veya komisyon alınırken, ilan vermenin ücretsiz olduğu sitelerde ise kullanıcıların üyelik ücreti ödemek zorunda kaldıkları bilinmektedir.

Hazırlamaya çalıştığım sitenin içeriği zenginleştikçe kullanımı artacağından kısa süre içinde çok kullanılan hizmet portalları arasında yer alacağını ve arz ile talep arasında önemli bir köprü olacağına inanıyorum.

Profesyonel hizmet sağlayıcı arkadaşların katkılarıyla arama motorlarında kolay ulaşılır hale gelmemizin çok daha kolay olacaktır.

Hızlı olarak sitede yer almasını istediğiniz bilgileri bekler, kazançlı günler dilerim.