Sancaktepe Masaj | Sancaktepe Evde Özel Masaj Yapan Masöz ve Masör

 

 

Sancaktepe masaj, evde özel masaj yapan masöz ve masör.

Sancaktepe masaj açısından istanbul anadolu yakasındaki en zayıf ilçedir, çoğunlukla yerleşim birimi olması nedeniyle ve ilçenin yeni kurulması bölgede masaj salonu ve spa merkezlerinin olmama nedenidir.

Ancak ilçe diğer ilçelere kolay ulaşım imkanı sağladığından, burada ikamet eden masaj severler kolaylıkla diğer ilçelere giderek masaj yaptırabilmektedir.

Yeni şehirleşen bölgede oldukça kaliteli siteler inşaa edildiğinden, kısa zaman sonunda sancaktepe masaj konusunda aşama kaydedecektir.

Genellikle bağımsız masöz ve masörlerin hizmet verdiği evde masaj uygulamasının olmadığı sancaktepe ilçesinde evinizde masaj hizmeti her zaman alınabilir.

Bir çok masaj severin yalnızca masaj yaptırmak için İstanbuldan kalkıp uzak doğu veya asya ya gittiği düşünüldüğünde, sancaktepeden kalkıp, kartal, matepe, ataşehir veya kadıköy ilçesine gitmesi yadırganamaz.

Vücuda zindelik, esneklik ve sağlık kazandırdığı tıp dünyasınca onaylanmış masajın icracısı olarak bilinen masör ve masöz terapist adayları meb onaylı sertifika veren kurslar tarafından sürekli olarak yetiştirilip sektörün gelişmesi sağlanmaktadır, 608 saatlik masaj eğitimi sonrasında başarılı olan kursiyerler sertifikalarını alarak masöz veya masör adı altında işe başlamaktadır.

Hizmet sektöründe önemli role sahip olan terapistler genellikle klasik masaj adıyla anılan isveç masajı eğitimi almakla beraber, ileriki dönemlerde derin doku masajı, nuru masajı, thai masajı, tantra masajı, sporcu masajı, aromaterapi masajı, medikal masaj benzeri masaj konularını uzmanlık alanlarına eklemektedirler.

Ayrıca kaliteli masaj hizmetini istanbul masaj fiyatları ortalamasının biraz daha üstünde ödeme yaparak evinde masaj keyfi yapmasına kimse engel olamaz.

Sancaktepe masaj konusunda en kısa sürede ataşehir veya kadıköy ayarına yükselmesini dilerken, sizlere sağlıklı ve bol masajlı günler dilerim.