Masör ve Masöz İş İlanları

Masör ve masöz iş ilanları


Masöz ve masör iş ilanları sayfasının amacı, masaj terapistliği meslek seçmiş kişilerin salon veya spa merkezleri dışında bağımsız çalışmak istediklerinde kendilerini tanıtabilecekleri bir platform oluşturmak.

platform üzerinde kendilerine özel açılmış bir sayfada yaptıkları hizmetleri, uzmanlık alanlarını, aldıkları sertifika ve eğitimleri anlatarak, hizmetlerine ihtiyaç duyanların kendilerine ulaşmalarını sağlamaktır.

masöz ilanları

Bilgi, uzmanlık ve tecrübe gerektiren terapistlik mesleğinin emek yoğun iş olmasına karşın kurum ve kuruluşlarda maaş ile çalışıldığında asgari ücret civarı ücret alındığından maaşların yetersiz olması nedeniyle gittikçe yaygınlaşan özel masöz olgusu sektör haline gelmiştir.

Evde masaj hizmeti veren masöz ve masör terapi uzmanları yanında evinize gelen masöz adıyla bilinen, kendine ait iş yeri olmadığından, verdiği hizmeti müşterinin evinde veya iş yerinde uygulayanlar mevcuttur.

Masör ve masöz iş ilanları içinde yer almak için bizimle bağlantıya geçmeniz yeterlidir, sitemizde yer alarak google üzerinden yapılan aramalarda örneğin ataşehir masöz araması yapıldığında ataşehir bölgesine hizmet veren meslektaşlarınızla birlikte gözükebilir, verdiğiniz hizmete ihtiyaç duyan kişiler size kolayca ulaşabilir.

masöz ücretleri

Geniş bir alana hizmet vermesini planladığımız portalımızda sizin meslek gurubu yanında ev temizliği hizmeti veren gündelikçi yardımcı bayanların yer aldığı ev temizliği bölümü ve evde özel ders veren eğitmenlerin yer aldığı özel ders kategorileri mevcuttur.

Zaman içinde bağımsız çalışan tüm hizmet sektörüne yer vermeyi planladığımız sitemizde yer alarak büyük pazardan kazanç sağlayabilirsiniz.