Hakkımızda

Kartuş yenileme sitesi yıllar önce kartuş dolumu ve toner dolumu üzerine kurulmuş kaliteli bir sitedir, zaman içinde muadil toner ihtiyaçlarına karşılık vermiş, günümüzde bu hizmetlerin yanında özel masaj, özel ders ve ev temizliği ile başlayan farklı bir portal halini almaya çalışmaktadır.

İstanbul masöz ve masör terapistlerin kolayca bulunmasını sağlayan kartusyenileme özellikle evde masaj hizmeti sunan masöz ve masör terapistler başta olmak üzere tüm bağımsız hizmet veren özel ders öğretmenleri ve ev temizliği yapan gündelikçi yardımcı bayan olarak bilinen temizlik elemanlarına kolay ulaşılmasını sağlamaktadır.

İstanbul masöz arayışlarını detaylandırmayı hedefleyen kartuşyenileme eve gelen masöz, evde masöz, istanbul masöz, evinize gelen masöz, yerinize gelen masöz benzeri kategorilerle arama yapanların işini kolaylaştırarak aradıkları hizmete çabuk ulaşmalarını sağlamaktadır.

Örneğin evde masaj hizmeti veren terapistin kendi adına internet sitesi yaptırması gereksiz maliyet olduğundan evde masaj kategorisi altına telefon numaraları yazıldığında kolayca ulaşılabilir hale gelmektedir.

Aynı şekilde evinize gelerek masaj hizmeti veren masöz de bu şekilde kolayca bulunabilir, bunun yanında matematik, geometri veya yabancı dil dersi veren özel ders öğretmeni de sitemize maltepe özel ders öğretmeni yazıldığında kolayca bulunmaktadır.

Ev temizliği yapan yardımcı bayan temizlikçilerin ev temizliği yazıldığında kolayca bulunması temizlikçiler açısında caziptir.

İstanbul masaj adıyla tavsiye ettiğimiz masöz, masör, temizlikçi, özel ders öğretmenlerini bir araya getirmeye çalışacağız. istanbul masaj il etapta istanbul anadolu yakası içindeki meslek mensuplarını yayına almaya başlamıştır, istanbul anadolu yakası içinde bulunan maltepe, kartal, pendik, tuzla, sultanbeyli, sancaktepe, şile, beykoz, çekmeköy, beykoz, üsküdar, kadıköy, ataşehir, adalar ilçelerini kapsayıp, sonrasında istanbu avrupa yakasına da hizmet verilmeye başlanacaktır.